Zestawy prezentów na roczek – 5 sprawdzonych pomysłów

0
658

Pierwsze urodziny dziecka to niezwykły, wyjątkowy czas dla każdego z rodziców. Chcąc je w odpowiedni sposób uczcić, zapraszamy do siebie najbliższych i urządzamy niezapomnianą imprezę. I tu przed gośćmi stoi niezwykle zadanie – obdarowania malucha niezapomnianym i wyjątkowym prezentem. Jeśli nie macie pomysłu co to mogłoby być to przygotowaliśmy dla Was 5 niezwykłym zestawów prezentowych na roczek.

5 sprawdzonych pomysłów na zestawy prezentów na roczek dla chłopca i dziewczynki

1. Księga pamiątkowa na roczek z imieniem

W trakcie pierwszych urodzin pociechy z pewnością będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia, po to by na zawsze uwiecznić to wyjątkowe wydarzenie. A zatem idealnym prezentem z pewnością okaże się być spersonalizowana księga pamiątkowa, która spełni rolę tradycyjnego albumu na zdjęcia, a do tego ma miejsce na wpisy od najbliższych. Taka sięga pamiątkowa z imieniem dziecka stanie się więc cudowną pamiątką na długie lata, którą co więcej będzie można uzupełnić przy okazji innych bardzo ważnych wydarzeń z życia dziecka.

Wyjątkowo piękna księga pamiątkowa na roczek z imieniem składa się ze sztywnej okładki, ozdobionej grafiką z kolekcji Zajączek. Ma 50 kartek, czyli aż 100 stron do zagospodarowania według własnego uznania. Można poświęcić ją na wpisy i życzenia dla dziecka lub stworzyć po prostu wyjątkowy album ze zdjęciami. Z pewnością taki prezent będzie niezastąpioną pamiątką, idealnie nadającą się na taką uroczystość jak pierwsze urodziny dziecka.

piękna księga pamiątkowa na roczek z imieniem

2. Album prezent na roczek chłopca lub dziewczynki z imieniem – z kolekcji Żyrafa

Uroczym a zarazem pięknym prezentem na roczek będzie album na pamiątkowe fotografie z możliwością zapisania wspomnieć lub życzeń. Album z kolekcji Żyrafa prezentuje się niezwykle pięknie i z pewnością spodoba się maluszkowi jak i jego rodzicom. Do wyboru mamy wersję typowo na chłopca, jak i stricte dla dziewczynki.

Album prezent na roczek chłopca

Album występuje w zgrabnym formacie A5 i ma aż 100 stron śnieżnobiałych kartek. Całość zamyka elegancka, twarda oprawa, która została ozdobiona rysunkiem słodkiej żyrafy. Grafika została zaprojektowana w ciepłych, słonecznych kolorach.

Miłym dodatkiem jest spersonalizowany napis na okładce, w postaci imienia dziecka, a także data jego pierwszych urodzin. Dzięki temu prezent ten staje się jedyny w swoim rodzaju.

Album prezentowy na roczek dziecka z imieniem można wzbogacić o zdjęcia albo też wpisy gości uczestniczących w tym niezwykłym wydarzeniu. Tworzenie takiego albumu to nie tylko doskonała zabawa, ale też wspaniała pamiątka.

3. Zestaw prezent na narodziny lub roczek – morska skrzyneczka

Prezenty na roczek dziewczynki czy też chłopca czasami potrafią być naprawdę ciekawe i oryginale, jak to ma miejsce w przypadku gotowej skrzyneczki z prezentami dla maluszka. Dostaniemy ją w sklepie internetowym Sakramento: https://sakramento.pl/pl/p/ZESTAW-prezent-na-NarodzinyRoczek-Morska-Skrzyneczka/1666.

Taka morska skrzyneczka ze skarbami to gwarantowany udany i niezapominany prezent dla dziecka z okazji pierwszych urodzin, choć z powadzeniem można ją wręczyć również z okazji narodzin dziecka. A to ze względu na jej zawartość. W jasnej skrzyneczce, wykonanej z naturalnego drewna o wymiarach 22,5cm x 16,5cm x 8cm, ukryte się praktyczne i urocze drobiazgi dla malucha.

Znajdziemy tak:

• puszkę skarbonkę, oczywiście utrzymaną w tematyce morskiej,

• błękitnego słonika porcelanowego z uniesioną trąbą do góry – na szczęście,

• drewniane pudełeczko z uśmiechniętym ząbkiem – na pierwszy ząbek.

Do każdego słodkiego drobiazgu dołączony jest dekorowany bilecikiem z napisami – „na drobne wydatki”, „na szczęście” i „na pierwszy ząbek”.

Przód tej niezwykłe skrzyneczki ozdobiony jest błękitnym stateczkiem, a w jej wnętrzu znajduje się spersonalizowana kartka z morskim motywem i wierszyk z życzeniami. Ten oryginalny zestaw prezentowy stanowi wyjątkowy, ale i udany upominek, który będzie cudowną pamiątką dla obdarowanego dziecka.

4. Skrzynka prezent na roczek – zajączek dla chłopca lub dziewczynki

Idealne prezenty na roczek chłopca lub dziewczynki to takie, które nie tylko ucieszą dziecko, ale będą też stanowiły piękną pamiątkę. Takim szczególnym rodzajem upominku może być piękna skrzyneczka wypełniona skarbami z motywem zajączka w wersji dla chłopca i dla dziewczynki.

W skrzyneczce w kolorze jasnego drewna znajdują się wyjątkowe skarby. Jest tam pluszowy zajączek (niebieski dla chłopca lub różowy dla dziewczynki) w uroczym ubranku i z długimi uszami, książeczka „Śpij króliczku” oraz pudełeczko z grafiką w różne zwierzątka. To pudełeczko idealnie nada się do przechowywania pierwszego ząbka lub na inne skarby dziecka. Dopełnieniem całości jest znajdująca się w środku, spersonalizowana kartka z napisem „Mam już roczek” (obok podane jest imię dziecka i data urodzin).

Skrzynka prezent na roczek to elegancki i wyjątkowy prezent, który będzie szczególną formą pamiątki.

Skrzynka prezent na roczek

5. Zestaw prezentowy na chrzest lub roczek – króliczek pozytywka dla dziewczynki lub chłopca

Kolejnym, bardzo pomysłowym prezentem dla dziecka z okazji pierwszych urodzin jest miękki, puszkowy króliczek pozytywka w wersji z różowymi dodatkami dla dziewczynki i niebieskimi dla chłopca.

Biały słodki króliczek to pozytywka, która swoją melodią ma umilić czas dziecku. W ręku króliczek trzyma bilecik, na którym widniej spersonalizowany napis. Do zestawu dołączona jest książeczka „Śpij króliczku”. Całość tworzy wspaniały pomysł na prezent dla rocznego dziecka, o wartości sentymentalnej i pamiątkowej.

Wszystkie produkty znajdą Państwo w sklepie internetowym Sakramento.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here