Quinny Zapp – komfortowe wózki dla najmłodszych dzieci

0
98

Producent wózków Quinny Zapp to jeden z wiodących liderów w branży produktów i akcesoriów dla dzieci. Ich asortyment posiada większość renomowanych sklepów i hurtowni, a jednocześnie stale przybywa im zadowolonych i stałych klientów. Wyróżniają się zwłaszcza dbałością o najdrobniejsze detale, doskonałej jakości materiały, wykorzystywane do produkcji stabilnej konstrukcji wózka. Ponadczasowy klasyczny wygląd oraz różne właściwości sprawiają, że każda osoba znajdzie tu odpowiedni model do swoich potrzeb oraz możliwości.

Klasyczne i ergonomiczne wózki spacerowe

Wśród asortymentu można wyróżnić trzy typy wózków spacerowych dla dzieci. Quinny Zapp Flex jest nowoczesną, lekką i wysoce ergonomiczną spacerówką, która idealnie nadaje się dla troszkę starszych dzieci, które potrafią już siedzieć. Wyróżnia się funkcją ekspresowego składania, dzięki czemu doskonale nadaje się do transportu lub do trzymania w mniejszym mieszkaniu. Quinny Zapp Xpress został stworzony jako wózek mobilny. Posiada niezwykle wygodne, zwrotne kółka i ma stosunkowo mały rozmiar. To sprawia, że łatwo jest się z nim przemieszczać w każdych warunkach. Świetnie sprawdzi się w przypadku częstych podróży oraz konieczności wykonywania codziennych obowiązków z dzieckiem (takich jak robienie zakupów w małym sklepiku osiedlowym). Niemniej tak samo dobrze ten model nadaje się do regularnych spacerów w lesie czy parku. Ostatni flagowy model wózka to Quinny Zapp Flex Plus jest nazywany luksusowym, ze względu na ponadstandardową wygodę i łatwe prowadzenie. Posiada większe koła w stosunku do pozostałych modeli i można go prowadzić bezproblemowo jedną ręką. Całość wygląda niezwykle stylowo i jest często wybieranym modelem przez młodych rodziców dla swoich pociech.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Producent Quinny Zapp dba także o komfort dziecka – kołyski do leżenia są zawsze bardzo miękkie i odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu nawet długo spacer jest dla maluszka komfortowy i nie powoduje żadnych problemów. Lista zalet wózków Quinny Zapp jest jednak znacznie dłuższa. Przede wszystkim należy wymienić ponadczasowy wygląd oraz niezwykle trwałą konstrukcję, dzięki czemu każdy model starczy na wiele lat użytkowania. Wygodne rączki do trzymania oraz dostosowane do całej konstrukcji i udźwigu kółka ułatwiają prowadzenie. Wózek dla dziecka to z pewnością sprzęt, w który warto zainwestować. Przez pierwsze lata życia dziecka będzie często wykorzystywany i stanie się niemalże codziennością. Dobrze jest zadbać, żeby był to bezpieczny model, a zwłaszcza komfortowy i funkcjonalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here